Roparunners - Londerzeel

vzw Vrienden Lotgenoten Vlaanderen - Team 256

Inschrijvingen 

Kids-funrun : kinderen tot 11 jaar - inschrijving ter plaatse - gratis deelname - ijsje voor elke deelnemer

5km jogging : minimumleeftijd 10 jaar - inschrijving ter plaatse of door storting op onze rekening met vermelding van naam - afstand - geslacht - geboortejaar 

Kwart en halve marathon :  minimumleeftijd 12 jaar - inschrijving ter plaatse of door storting op onze rekening met vermelding van naam - afstand - geslacht - geboortejaar

bijvoorbeeld :  Janssens Karel/M/1970/5KM                     Peeters Linda/V/1966/21KM


Voorinschrijvingen kunnen door storting op :

Rekeningnummer Belgisch formaat :  751-2045662-69                                                                                               Rekeningnummer Europees formaat : IBAN : BE71751204566269  --  BIC : AXABBE22

 

  Afstand Voorinschrijving Dag zelf
1/8 marathon 5 Km 4 € 5 €
1/4 marathon 10 Km 5 € 6 €
1/2 marathon 21 Km 8 €

10 € 






Algemene Voorwaarden

ROPARUNNERS-LONDERZEEL - Algemene voorwaarden Drie Provinciën Natuurloop 

Door zich in te schrijven, verklaart de deelnemer zich akkoord met onderstaande algemene voorwaarden.

1.     Deelname is pas geldig na betaling van het inschrijvingsgeld.

2.     Deelname kan enkel door personen die de minimumleeftijd van 10 jaar voor 1/8 marathon en 12 jaar voor kwart en halve marathon  hebben bereikt.

3.     In geval van niet-deelname, ongeacht om welke reden, kan de deelnemer geen aanspraak maken op de terugbetaling van het inschrijvingsgeld.

4.     Indien het evenement door uitzonderlijke omstandigheden niet kan doorgaan, kan de deelnemer zich gratis laten inschrijven voor de volgende editie van hetzelfde evenement. De organisator kan niet verplicht worden tot terugbetaling van het inschrijvingsgeld.

5.     De deelnemer verklaart over een goede gezondheid te beschikken. De organisatie beveelt                                 vóór deelname een preventief sportmedisch onderzoek aan bij een erkend sportarts. De organisator kan niet verantwoordelijk worden gesteld bij medische problemen van de deelnemer.

6.     Deelname geschiedt voor eigen risico. De Organisator is niet aansprakelijk voor enige schade die de deelnemer mocht lijden als gevolg van zijn deelname. De Organisator is niet aansprakelijk voor schade die derden mochten lijden als gevolg van een aan de deelnemer toe te rekenen handelen.

7.     Het borstnummer moet tijdens de volledige wedstrijd gedragen worden en dient na de wedstrijd ingeleverd te worden aan de Organisator.

8.     De organisatie is niet verantwoordelijk voor beschadiging, verlies en/of diefstal van persoonlijke voorwerpen van de deelnemer voor, tijdens en na de wedstrijden.

9.  De deelnemers dienen zich ondanks de aanwezigheid van signaalgevers  ten allen tijde te houden aan de algemeen geldende wegcode.

10.  De deelnemer verleent toestemming tot het gebruik van tijdens of rond het evenement  gemaakte foto’s of beeldmateriaal waarop de deelnemer zichtbaar is.

11.  Alle informatie van de deelnemers wordt bijgehouden in een bestand. De deelnemer verklaart zich akkoord met het gebruik ervan door de organisatie.

12. Deelnemers worden door de gratis sportverzekering gedekt : www.sport.vlaanderen/sportverzekerin

Parcours

Jaarlijks animatieprogramma 

DJ Eddy Del White alle remmen los met ambiance-dj Eddy

 

Natuurloop 23 oktober 2016 - Uitslag achtste marathon (5km)

Natuurloop 23 oktober 2016 - Uitslag kwart marathon (10km)

Natuurloop 23 oktober 2016 - Uitslag halve marathon (21km)

Flyer editie 2016

 

Natuurloop 20 september 2015 - Uitslag halve marathon (21km)

 
Pl   Nr   Naam Voornaam   Club Looptijd   Km/h   Min/km
1 MS-1 710   VAN BUGGENHOUT Adriaan M/95 PEGASUS 01:14:25   17,0   3,5
2 MS-2 714   DE RIDDER Tim M/84 *Merchtem 01:15:41   16,7   3,6
3 MS-3 734   VAN WEVERBERG Tommy M/78 SPBO 01:17:27   16,3   3,7
4   713   DE RYCKE Kristof M/76 ACW 01:19:23   15,9   3,8
5 MM-1 716   VAN ASSCHE Bruno M/61 PEGASUS 01:22:20   15,4   3,9
6   746   RINGOOT Roel M/85 AC OPWIJK 01:24:32   15,0   4,0
7   736   SPINNAEL Steve M/77 LOND 01:25:12   14,9   4,0
8   745   VERMEIR Gerd M/80 PRI-DE 01:27:07   14,5   4,1
9 MM-2 715   MEERT Patrice M/71 NUSF 01:27:18   14,5   4,1
10   730   PIOT Jeroen M/90 *Meerbeek 01:27:22   14,5   4,1
11 MM-3 712   ROBION Frank M/72 V.A.C 01:28:50   14,3   4,2
12   729   VAN RELEGEM Tony M/66 VAC 01:29:36   14,1   4,2
13   735   DE MAEYER Bruno M/69 WIK PUURS 01:29:39   14,1   4,2
14   711   VAN BUGGENHOUT Matthias M/90 PEGASUS 01:29:56   14,1   4,3
15   742   MICHAUX Fabrice M/64 *Landrichamps 01:30:51   13,9   4,3
16   733   VANDENEEDE Diederik M/73 MACHELS TRIATHLON TEAM 01:31:31   13,8   4,3
17   739   STEVENS Ivo M/73 DE BOSLOPERS 01:32:45   13,6   4,4
18   720   GHEERAERT Sven M/70 VAC 01:33:46   13,5   4,4
19   737   MERTENS Willy M/54 OLYMPIA 01:34:58   13,3   4,5
20 VM-1 706   DE SMET Sarah V/73 *Londerzeel 01:35:07   13,3   4,5
21   707   VAN DER HOEVEN Yves M/65 *Londerzeel 01:35:11   13,3   4,5
22 VM-2 703   WYNANT Hilde V/68 OLYMPIA 01:36:13   13,2   4,6
23 VM-3 724   SEPS Elke V/75 OLYMPIA 01:37:46   12,9   4,6
24   749   VANDEPUTTE Jan M/53 VPK STEENHUFFEL 01:37:53   12,9   4,6
25   747   BATTEFELD Malte M/84 *Malderen 01:38:51   12,8   4,7
26   709   VAN AKEN Davy M/76 *Dendermonde 01:39:54   12,7   4,7
27   717   PALMANS Antoon M/50 SANTA MARIO BROEVINK ATL 01:40:01   12,7   4,7
28   704   VAN NUFFEL Albert M/62 AC LEBBEKE 01:41:53   12,4   4,8
29   755   DE CONINCK Philippe M/65 *Steenokkerzeel 01:42:16   12,4   4,8
30   721   DE CONINCK Bart M/70 GROENTEN EN FRUIT LIEZELE 01:42:24   12,4   4,9
31   705   BEURMS Geert M/72 *Heusden 01:42:52   12,3   4,9
32   702   VREVEN Bart M/75 *Erembodegem 01:44:16   12,1   4,9
33 VS-1 701   DE NIL Fleur V/83 *Erembodegem 01:44:17   12,1   4,9
34   741   LUPPENS Dirk M/67 DOORENLOPERS 01:45:39   12,0   5,0
35   731   TEUGELS Jan M/56 DOORENLOPERS 01:45:42   12,0   5,0
36   718   PLAS Leo M/64 SANTA MARIO BROEVINK ATL 01:46:15   11,9   5,0
37   719   KINO Wim M/74 PEGASUS 01:46:33   11,9   5,0
38   738   DE PAUW Katleen V/73 DE BOSLOPERS  01:47:24   11,8   5,1
39   708   DEMOL Eddy M/61 *Buggenhout 01:47:25   11,8   5,1
40   744   COOREMAN Ief M/77 DE ACHTERUITLOPERS 01:49:18   11,6   5,2
41   743   VERMEIREN Wouter M/77 DE ACHTERUITLOPERS 01:49:43   11,5   5,2
42   748   WAUTERS Marc M/64 *Branst 01:52:19   11,3   5,3
43   740   OLBRECHTS Nils M/86 FC DE BOSKABOUTERS 01:53:01   11,2   5,4
44   750   SARENS Patrick M/62 CASSIMONS TRAVEL 01:53:11   11,2   5,4
45   723   VAN HOEYMISSEN Christel V/69 DOORENLOPERS 01:58:03   10,7   5,6
46   722   FILONOVA Elena V/72 DOORENLOPERS 01:58:09   10,7   5,6
47 VS-2 752   GOOSSENS Anne V/88 *Antwerpen 02:04:42   10,2   5,9
48   751   KEYMOLEN Sven M/85 ATRIAL 02:04:42   10,2   5,9
49   728   DE SAINT LEGER Jean-Francois M/64 BASIC-FIT 02:14:59   9,4   6,4
50   726   MERTENS Anouk V/67 BASIC FIT 02:14:59   9,4   6,4
51   727   KELDERS Ange V/63 BASIC FIT 02:14:59   9,4   6,4
 

Natuurloop 20 september 2015 - Uitslag kwart marathon (10.5km)

 

Pl   Nr   Naam Voornaam   Club Looptijd   Km/h   Min/km
1 MS-1 323   VANDEN HEUVEL Dennis M/76 *Relegem 00:37:19   17,0   3,5
2 MS-2 381   GOEYERS Dirk M/81 *Machelen 00:37:42   16,8   3,6
3 MM-1 322   D'HEER Guy M/68 *Berlare 00:38:28   16,5   3,6
4 MS-3 363   ROBBERCHTS Ruben M/96 *Nieuwenrode 00:39:54   15,9   3,8
5 MM-2 353   VAN CAMPENHOUT Paul M/58 OLYMPIA 00:41:44   15,2   4,0
6 MM-3 345   HEYVAERT Wim M/65 AC LEBBEKE 00:42:14   15,0   4,0
7   338   COMMERS Luc M/68 PEGASUS 00:43:33   14,5   4,1
8   343   MERTENS Stefaan M/72 OLYMPIA 00:43:56   14,4   4,2
9   315   VAN DEN BOSCH Gery M/77 *Sint-Amands 00:43:59   14,4   4,2
10   330   BERGHMAN Eric M/70 PEGASUS 00:44:08   14,3   4,2
11   319   DE SCHUTTER Gert M/80 IMPALA RUNNING TEAM 00:44:52   14,1   4,3
12 VS-1 380   TAS Katelijne V/84 VAC 00:44:55   14,1   4,3
13   349   GODAERT Bart M/78 *Malderen 00:45:24   13,9   4,3
14   355   DE SMEDT Glenn M/86 BOSLOPERS 00:45:25   13,9   4,3
15   350   DE POTTER David M/88 SPARTA BORNEM 00:45:28   13,9   4,3
16   385   DEMEERSSEMAN Ruben M/96 PEG 00:46:49   13,5   4,4
17   356   SCHELFHOUT Guy M/67 DE BOSLOPERS 00:47:00   13,5   4,5
18   321   DE KEYSER Ivan M/62 *Waasmunster 00:47:21   13,4   4,5
19   383   VERHULST Jan M/63 TTL 00:48:51   13,0   4,6
20   339   JACOBS Jente M/99 KAJ PEIZEGEM 00:49:18   12,8   4,7
21   329   VANDENECKER Hendrik M/59 *Aalst 00:49:23   12,8   4,7
22   328   SCHELKENS Chris M/61 ACDL 00:49:37   12,8   4,7
23   347   TEUGELS Geert M/74 PEGASUS 00:49:39   12,7   4,7
24   372   JACOBS Gil M/94 *Malderen 00:49:42   12,7   4,7
25   351   MERTENS Peter M/74 LOND 00:49:48   12,7   4,7
26   320   VAN DEN BERGH Jeroen M/92 *Ramsdonk 00:49:49   12,7   4,7
27   301   MANGHELINCKX Alain M/68 OLYMPIA 00:49:53   12,7   4,7
28   344   DAELEMANS Eric M/57 PEGASUS 00:50:02   12,7   4,7
29   374   JACOBS Ludwig M/64 *Malderen 00:50:08   12,6   4,8
30   312   MESKENS Daan M/91 *Buggenhout 00:50:11   12,6   4,8
31   382   VERSTRAETEN Bart M/69 *Londerzeel 00:50:16   12,6   4,8
32   387   VAN HOUT Tom M/78 ITM 00:50:24   12,6   4,8
33   316   KINDERMANS Hans M/67 OLYMPIA 00:50:27   12,5   4,8
34   336   SPINNOY Daniel M/58 OLYMPIA 00:50:36   12,5   4,8
35   346   VAN EYNDE Joris M/76 BC 00:50:39   12,5   4,8
36   334   VAN DER JEUGD Stijn M/94 *Opdorp 00:50:45   12,5   4,8
37   364   VANDEPUTTE Jos M/59 AC OPWIJK 00:51:01   12,4   4,8
38   313   DE TROCH Daniel M/64 *Meise 00:51:02   12,4   4,8
39   340   WITTOCK Bram M/98 *Brussegem 00:51:06   12,4   4,8
40   358   VERHOEVEN Jurgen M/72 *Londerzeel 00:51:09   12,4   4,8
41   388   APRIL David M/76 *Londerzeel 00:51:10   12,4   4,8
42   341   WITTOCK Dries M/98 *Brussegem 00:51:16   12,3   4,9
43   391   EVERAERTS Serge M/68 OLYMPIA 00:51:37   12,3   4,9
44   337   THIELEMANS Jean Marc M/55 *Strombeek-Bever 00:51:56   12,2   4,9
45   310   VAN DER HEYDEN Koen M/79 *Grimbergen 00:52:08   12,1   4,9
46   352   MORET Erwin M/70 DE BOSLOPERS 00:52:11   12,1   4,9
47   373   MEESTERMANS Kevin M/91 *Malderen 00:52:36   12,0   5,0
48   357   VAN DOREN Johan M/73 PEGASUS 00:52:45   12,0   5,0
49 VM-1 331   BRADT Else V/71 *Aalst 00:52:48   12,0   5,0
50   332   SCHAMP Geert M/66 *Aalst 00:53:08   11,9   5,0
51   365   VANGUCHT Maarten M/79 BOSLOPERS 00:53:43   11,8   5,1
52   308   MOREAN Dieter M/71 *Malderen 00:53:46   11,8   5,1
53 VM-2 302   DE COCK Katelijne V/75 OLYMPIA 00:53:55   11,7   5,1
54 VM-3 335   BIESEMANS Vera V/55 OLYMPIA 00:53:56   11,7   5,1
55   390   VANCUTSEM Jeroen M/76 *Buggenhout 00:54:46   11,6   5,2
56   306   MOORTGAT Bart M/77 *Londerzeel 00:54:54   11,5   5,2
57   359   HERICKX Anne V/68 *Londerzeel 00:54:55   11,5   5,2
58   309   SCHEERS Liesbeth V/79 *Malderen 00:55:02   11,5   5,2
59   314   DE COCK Paul M/51 *Buggenhout 00:55:22   11,4   5,2
60   324   VERHAEGEN Leo M/58 ACHILLES-RUN4FUN 00:56:02   11,3   5,3
61   375   VANDERSTAPPEN Jan M/87 PEGASUS 00:56:22   11,2   5,3
62   376   BOSCHMANS Wim M/77 *Vilvoorde 00:56:23   11,2   5,3
63   348   LEEMANS Annemie V/79 LOND 00:56:29   11,2   5,4
64   311   THOELEN Tom M/79 *Malderen 00:56:31   11,2   5,4
65   303   VAN PUYVELDE Marijke V/61 *Malderen 00:57:20   11,0   5,4
66   377   VERMEIREN Gert M/79 *Londerzeel 00:57:29   11,0   5,4
67   384   MONTE Jean M/57 VELAINES 00:57:33   11,0   5,5
68   307   MOYSON Bert M/72 *Mariekerke 00:57:54   10,9   5,5
69   333   MAY Philippe M/72 LOND 00:57:55   10,9   5,5
70   386   MARIEVOET Karel M/71 *Malderen 00:58:21   10,8   5,5
71 VS-2 371   APERS Tina V/81 ACKO 00:58:41   10,8   5,6
72   367   VASTENAVONDT Tom M/79 *Merchtem 00:59:27   10,6   5,6
73   326   VASTENAVONDT Luc M/51 *Buggenhout 00:59:31   10,6   5,6
74   368   DESMET Myriam V/79 BOSLOPERS 01:00:06   10,5   5,7
75 VS-3 305   VAN HEMELRIJCK Mieke V/83 *Londen 01:00:20   10,5   5,7
76   317   CLYMANS Luc M/58 PEGASUS 01:00:23   10,5   5,7
77   354   DE CALUWE Robert M/54 MOLENLOPERS 01:00:29   10,5   5,7
78   389   GENYN Iwan M/86 DE WARE VRIENDEN 01:00:46   10,4   5,8
79   362   NYST Joel M/73 OLYMPIA 01:00:46   10,4   5,8
80   360   WYNS Inge V/83 *Boom 01:00:51   10,4   5,8
81   304   VAN HEMELRIJCK Daniel M/56 *Malderen 01:00:56   10,4   5,8
82   369   FRANCOIS Lieve V/55 *Aalst 01:01:32   10,3   5,8
83   370   DE MEERLEER Pierre M/57 *Aalst 01:01:33   10,3   5,8
84   342   HEYVAERT Hilde V/63 DE DOORENLOPERS 01:01:36   10,3   5,8
85   366   DE SMEDT Claudine V/69 DE BOSLOPERS 01:03:19   10,0   6,0
86   378   DE PRINS Liesbeth V/95 PEGASUS 01:05:01   9,7   6,2
87   379   GOOSSENS Kathleen V/68 PEGASUS 01:05:09   9,7   6,2
88   361   DE HERTOGH Gerda V/53 *Londerzeel 01:09:26   9,1   6,6
89   327   DE SMEDT Erna V/63 ACHILLES-RUN4FUN 01:13:45   8,6   7,0
90   325   DE SMEDT Nora V/60 ACHILLES-RUN4FUN 01:14:14   8,5   7,0

Natuurloop 20 september 2015 - Uitslag 5km


Pl   Nr   Naam Voornaam   Club Looptijd   Km/h   Min/km
1 MS-1 4   DE WACHTER Brent M/96 PEGASUS 00:18:46   17,9   3,4
2 MS-2 32   BABIK Filip M/96 *Warsaw 00:18:55   17,8   3,4
3 MS-3 69   SAS Kevin M/90 *Buggenhout 00:19:43   17,0   3,5
4   48   DEROO Lieven M/90 PEGASUS 00:19:49   17,0   3,5
5   29   APRIL Jarne M/97 PEGASUS 00:19:55   16,9   3,6
6   11   VAN DEN BERGH Bert M/77 VAC 00:20:04   16,7   3,6
7   41   VAN ASSCHE Michiel M/89 PEGASUS 00:21:29   15,6   3,8
8   7   GOOSSENS Gregory M/87 AC LEBBEKE 00:21:43   15,5   3,9
9 MM-1 54   VAN CAMPENHOUT Luc M/57 *Hombeek 00:22:37   14,9   4,0
10 MM-2 66   PLAS Johan M/68 DOORENLOPERS 00:22:44   14,8   4,1
11   16   VAN DEN BOSSCHE Niels M/99 *Merchtem 00:23:13   14,5   4,1
12   10   TIERENS Bart M/84 *Malderen 00:23:43   14,2   4,2
13 MM-3 6   DE DECKER Jan M/59 *Breendonk 00:23:51   14,1   4,3
14   40   VAN OPSTAL Guy M/65 PEGASUS 00:24:02   14,0   4,3
15   18   ROTTIERS Joris M/86 VAC 00:24:48   13,5   4,4
16 VS-1 23   VAN DEUREN Esther V/02 PEGASUS 00:25:02   13,4   4,5
17   21   JACOBS Tom M/78 *Breendonk 00:25:06   13,4   4,5
18   46   HERSSENS Dirk M/68 *Bambrugge 00:25:09   13,4   4,5
19 VS-2 2   MANGHELINCKX Lies V/01 OLYMPIA 00:25:12   13,3   4,5
20   79   VANDEKERCKHOVE Gregory M/82 *Kuurne 00:25:16   13,3   4,5
21   15   GEEROMS Kris M/61 OLYMPIA 00:25:20   13,3   4,5
22   31   GEEROMS Jos M/59 OLYMPIA 00:25:22   13,2   4,5
23   62   SEGERS Thijs M/91 *Malderen 00:25:25   13,2   4,5
24   13   MUYSHONDT Gunter M/74 *Londerzeel 00:25:43   13,1   4,6
25   42   DE WACHTER Piet M/57 PEGASUS 00:25:47   13,0   4,6
26   1   BAUWENS Peter M/70 *Aartselaar 00:26:07   12,9   4,7
27   12   D'HOE Dirk M/63 *Merchtem 00:26:10   12,8   4,7
28   63   ALBRECHT Wouter M/99 *Malderen 00:26:12   12,8   4,7
29 VS-3 43   DE WACHTER Hannelore V/92 PEGASUS 00:26:14   12,8   4,7
30 VM-1 24   BOGAERTS Sonja V/70 PEGASUS 00:26:18   12,8   4,7
31   19   VAN DEN BRANDE Bart M/77 *Londerzeel 00:26:44   12,6   4,8
32   60   SEGERS Ludovik M/57 PEGASUS 00:26:56   12,5   4,8
33 VM-2 14   ACKERMANS Vera V/67 VAC 00:27:11   12,4   4,9
34   28   VAN DEN CASTEELE Johan M/76 *Malderen 00:27:29   12,2   4,9
35   56   VAN PRAET Wesley M/82 *Londerzeel 00:27:42   12,1   4,9
36   72   LEFEVRE Marc M/57 AC DENDERLAND 00:27:46   12,1   5,0
37   45   ROBBERCHTS Andres M/03 *Malderen 00:28:15   11,9   5,0
38   37   VAN GAEVER Nico M/76 *Gent 00:28:37   11,7   5,1
39   55   VAN PRAET Sally V/87 *Londerzeel 00:28:39   11,7   5,1
40   30   SCHEERS Inge V/82 *Londerzeel 00:28:47   11,7   5,1
41   27   DE SMEDT Luc M/70 OLYMPIA 00:28:51   11,6   5,2
42   59   VERREYDT Wannes M/02 *Buggenhout 00:29:01   11,6   5,2
43   58   VERREYDT Maarten M/73 *Buggenhout 00:29:08   11,5   5,2
44   67   DE WACHTER Sven M/89 PEGASUS 00:29:11   11,5   5,2
45   39   VAN OPSTAL Eline V/94 *Buggenhout 00:29:17   11,5   5,2
46 VM-3 65   SCHOLLIERS Chris V/64 PEGASUS 00:29:53   11,2   5,3
47   38   MEUL Katrien V/83 *Malderen 00:30:15   11,1   5,4
48   8   GEEROMS Samantha V/03 ETERNIT 00:30:17   11,1   5,4
49   9   GEEROMS Marc M/57 ETERNIT 00:30:19   11,1   5,4
50   73   BORMS Magda V/60 AC DENDERLAND 00:30:38   11,0   5,5
51   50   PEETERS Johan M/59 *Kapelle-Op-Den-Bos 00:30:45   10,9   5,5
52   57   VEREECKEN Isabel V/91 *Buggenhout 00:31:19   10,7   5,6
53   47   DE DECKER Peggy V/67 PEGASUS 00:31:52   10,5   5,7
54   74   VERLINDEN Catty V/60 PEGASUS 00:31:53   10,5   5,7
55   17   TONDELEIR Pierre M/49 *Laarne 00:32:05   10,5   5,7
56   80   HOFMANS Inge V/79 *Malderen 00:32:25   10,4   5,8
57   5   VAN DEN EEDE Martine V/59 PEGASUS 00:32:33   10,3   5,8
58   26   TOCK Katleen V/78 *Meise 00:32:42   10,3   5,8
59   78   BATEN Nancy V/68 *Ramsdonk 00:32:53   10,2   5,9
60   53   CAPPOEN Nadia V/69 *Grimbergen 00:32:57   10,2   5,9
61   25   D'HONDT Hilde V/59 AC DENDERLAND 00:33:10   10,1   5,9
62   52   KIPS Chris M/63 *Zemst 00:33:54   9,9   6,1
63   61   VAN CAMPENHOUT Rita V/60 PEGASUS 00:34:06   9,9   6,1
64   64   AMERIJCKX Marleen V/65 PEGASUS 00:34:09   9,8   6,1
65   68   VERMEREN Nancy V/67 PEGASUS 00:34:11   9,8   6,1
66   75   VAN DEN PLAS Hilde V/73 *Londerzeel 00:34:14   9,8   6,1
67   35   LECOMPTE Ellen V/78 *Grimbergen 00:35:16   9,5   6,3
68   36   VAN DAMME Myrodin M/01 *Merchtem 00:35:28   9,5   6,3
69   71   PIEULI-TAKOU Alerte V/76 *Malderen 00:35:53   9,4   6,4
70   70   PIEULI-TAKOU Jean Bernard M/76 *Malderen 00:36:00   9,3   6,4
71   77   ALTENBERG Anne V/81 ** 00:36:06   9,3   6,4
72   76   SEGERS Greet V/78 *Malderen 00:36:10   9,3   6,5
73   44   BYTRAP Carina V/75 *Malderen 00:36:13   9,3   6,5
74   22   DE BUYSER Annelies V/78 *Breendonk 00:36:53   9,1   6,6
75   20   VAN DER SCHAEGHE Lies V/80 OLYMPIA 00:38:48   8,7   6,9
76   51   JOOS Livio M/79 PEGASUS 00:38:49   8,7   6,9
77   34   MOYSON Lana V/99 *Mariekerke 00:40:23   8,3   7,2
78   33   MOYSON Jill V/05 *Mariekerke 00:40:25   8,3   7,2
79   49   VERHULST Gerda V/58 *Londerzeel 00:43:58   7,6   7,9

Flyer editie 2015

 

Natuurloop 21 september 2014 - uitslag kwart marathon

 
Pl   Nr   Naam Voornaam   Club Looptijd   Km/h Min/km    
1   308   VAN BUGGENHOUT Adriaan M/95 PEGASUS 00:37:24   16,9 3,5   MS-1
2   391   GOEYERS Dirk M/81 VAC 00:38:01   16,7 3,6   MS-2
3   436   CLERBOUT Tim M/81 LAT 00:38:37   16,4 3,7   MS-3
4   352   VAN BUGGENHOUT Matthias M/90 PEGASUS 00:38:43   16,3 3,7    
5   341   KEBIR Akli M/85 CEPAL 00:39:08   16,2 3,7    
6   311   VAN DEN BERGH Bert M/77 VAC 00:39:36   16,0 3,8    
7   377   DE RIDDER Tim M/84 AC LEBBEKE 00:39:52   15,9 3,8    
8   318   SPIESSENS Koen M/72 SPBO 00:39:58   15,8 3,8   MM-1
9   345   VAN CAMPENHOUT Paul M/58 OLYMPIA 00:40:58   15,5 3,9   MM-2
10   366   WAGEMANS Yoerik M/87 AC HAMME 00:41:10   15,4 3,9    
11   359   VAN CAMPENHOUT Tom M/67 VAC 00:41:29   15,3 3,9   MM-3
12   355   DE MAERSSCHALCK Jan M/86 AC LEBBEKE 00:41:55   15,1 4,0    
13   322   BRAUM Jean Louis M/61 VAC 00:42:24   14,9 4,0    
14   323   DUMEEZ Werner M/67 VAC 00:42:30   14,9 4,0    
15   356   DE POTTER David M/88 OLYMPIA 00:42:51   14,8 4,1    
16   387   VAN LENT Stijn M/90 SPBO 00:43:20   14,6 4,1    
17   421   WYNS Jenna V/93 PEGASUS 00:43:35   14,5 4,1   VS-1
18   357   GEEROMS Kris M/61 OLYMPIA 00:43:43   14,5 4,1    
19   428   SARENS Kristof M/82 DE BERGPALLIETERS 00:43:51   14,4 4,2    
20   373   DE PROFT Sofie V/88 AC LEBBEKE 00:44:21   14,3 4,2   VS-2
21   302   DE POORTER Heidi V/77 *Gentbrugge 00:44:24   14,3 4,2   VM-1
22   344   HEYVAERT Wim M/65 AC LEBBEKE 00:44:34   14,2 4,2    
23   342   COP Chris M/64 AWE 00:44:52   14,1 4,3    
24   340   LAUWERS Marc M/64 AWE 00:45:02   14,1 4,3    
25   326   GOOSSENS Gregory M/87 *Moorsel 00:45:04   14,0 4,3    
26   309   VAN WEMMEL Wim M/75 TRTL 00:45:05   14,0 4,3    
27   406   SCHELFHOUT Guy M/67 DE BOSLOPERS 00:45:10   14,0 4,3    
28   332   VAN BUGGENHOUT Sandra V/71 AC LEBBEKE 00:45:19   14,0 4,3   VM-2
29   335   GEEROMS Serge M/63 *Londerzeel 00:45:24   13,9 4,3    
30   358   DE SMET Wim M/68 AWE 00:45:29   13,9 4,3    
31   404   GODAERT Bart M/78 ** 00:45:34   13,9 4,3    
32   351   COMMERS Luc M/68 PEGASUS 00:46:07   13,7 4,4    
33   369   LAMBERTS Peter M/65 AWE 00:46:16   13,7 4,4    
34   402   CAUWENBERGH Dominique M/68 *Blaasveld 00:46:17   13,7 4,4    
35   314   VAN RELEGEM Tony M/66 VAC 00:47:19   13,4 4,5    
36   393   VERMEIR Jeffrey M/92 VAC 00:47:21   13,4 4,5    
37   361   VAN CAMPENHOUT Iwert M/98 VAC 00:47:51   13,2 4,5    
38   409   EVERARTS Serge M/68 OLYMPIA 00:48:39   13,0 4,6    
39   315   TEUGELS Geert M/74 PEGASUS 00:48:47   13,0 4,6    
40   334   TRAPPENIERS Dave M/77 SPVI 00:49:15   12,9 4,7    
41   408   COPPENS Linda V/60 SPARIDON AALST 00:49:40   12,7 4,7   VM-3
42   325   KINO Wim M/74 *Malderen 00:49:44   12,7 4,7    
43   396   DE CLERCQ Astrid V/94 PEGASUS 00:49:50   12,7 4,7   VS-3
44   392   DE BACKER Frans M/47 OLYMPIA 00:49:50   12,7 4,7    
45   316   SEYMONS Katia V/74 OLYMPIA LONDERZEEL 00:50:26   12,6 4,8    
46   328   VANDERSTRAETEN Olivier M/82 *Sint-Amands 00:51:03   12,4 4,8    
47   398   THIELEMANS Jean Marc M/55 *Strombeek-Bever 00:51:22   12,3 4,9    
48   425   VERHULST Jan M/63 TTL 00:51:27   12,3 4,9    
49   349   ADRIAENSENS Erik M/66 OLYMPIA 00:51:33   12,3 4,9    
50   370   SCHELKENS Chris M/61 ACDL 00:52:03   12,2 4,9    
51   353   SPINNOY Daniel M/58 OLYMPIA 00:52:15   12,1 5,0    
52   448   VASTENAVONDT Steven M/82 KWB WAMBEEK 00:52:25   12,1 5,0    
53   347   DE SMEDT Pierre M/45 OLYMPIA 00:53:08   11,9 5,0    
54   333   ROELS Jan M/69 AC ZELE 00:53:11   11,9 5,0    
55   447   VANDEPUTTE Jos M/59 AC OPWIJK 00:53:17   11,9 5,1    
56   320   BOGAERTS Sonja V/70 PEGASUS 00:53:25   11,9 5,1    
57   321   VAN DEUREN Jan M/70 PEGASUS 00:53:27   11,8 5,1    
58   388   SPREUTELS Veronique V/74 VAC 00:53:56   11,7 5,1    
59   375   MERTENS Peter M/74 OLYMPIA 00:54:24   11,6 5,2    
60   376   MERTENS Stefaan M/72 OLYMPIA 00:54:28   11,6 5,2    
61   423   VERDOODT Glenn M/90 DOORENLOPERS 00:54:35   11,6 5,2    
62   336   DE COCK Paul M/51 *Buggenhout 00:54:37   11,6 5,2    
63   312   MOREAU Dieter M/71 *Malderen 00:55:01   11,5 5,2    
64   407   OLBRECHTS Nils M/86   00:55:19   11,4 5,2    
65   327   DE ROO Koen M/61 PEGASUS 00:55:26   11,4 5,3    
66   354   BIESEMANS Vera V/55 OLYMPIA 00:55:29   11,4 5,3    
67   310   DE COCK Katelijne V/75 OLYMPIA 00:55:30   11,4 5,3    
68   443   VANCUTSEM Jeroen M/76 *Buggenhout 00:56:09   11,3 5,3    
69   438   VERMEIREN Gert M/65 ** 00:56:26   11,2 5,3    
70   437   DE LOORE Hans M/84 *Londerzeel 00:56:29   11,2 5,4    
71   319   TASSENOY Willy M/54 AC LEBBEKE 00:56:49   11,1 5,4    
72   362   VAN CAMPENHOUT Lisa V/95 VAC 00:57:16   11,1 5,4    
73   426   GEWYN Iwan M/86 DE WARE VRIENDEN 00:57:21   11,0 5,4    
74   435   VASTENAVONDT Tom M/79 *Buggenhout 00:57:24   11,0 5,4    
75   429   MARIEVOET Karel M/71 *Malderen 00:57:35   11,0 5,5    
76   405   VAN DEN BROECK Luc M/66 *Wolvertem 00:58:22   10,8 5,5    
77   380   MORET Erwin M/70 DE BOSLOPERS 00:58:30   10,8 5,5    
78   379   VAN KERCKHOVE Davy M/81 *Buggenhout 00:58:42   10,8 5,6    
79   301   VAN DE MAELE Marleen V/70 DE BOSLOPERS 00:58:53   10,8 5,6    
80   303   DE BISSCHOP Freddy M/51 *Buggenhout 00:59:27   10,6 5,6    
81   306   CORNELIS Maarten M/91 *Schelle 00:59:42   10,6 5,7    
82   343   LAMBERT Iannique M/65 *Malderen 00:59:44   10,6 5,7    
83   324   DAELEMANS David M/79 *Malderen 00:59:46   10,6 5,7    
84   317   VAN MULDERS Bart M/74 *Malderen 00:59:47   10,6 5,7    
85   399   DE SMEDT Claudine V/69 DE BOSLOPERS 00:59:49   10,6 5,7    
86   418   PEETERS Johan M/59 *Kapelle-Op-Den-Bos 00:59:53   10,6 5,7    
87   313   SCHEERS Liesbeth V/79 *Malderen 00:59:57   10,6 5,7    
88   397   DE CALUWE Robert M/54 *Malderen 00:59:58   10,6 5,7    
89   346   HAESEN Filip M/64 *Malderen 01:00:10   10,5 5,7    
90   427   VAN PUYVELDE Marijke V/61 PEGASUS 01:00:10   10,5 5,7    
91   412   DE WIT Koen M/74 *Londerzeel 01:00:10   10,5 5,7    
92   446   LAUWERS Tim M/76 *Mechelen 01:00:10   10,5 5,7    
93   365   AELBRECHT  Bart M/89 *Sint-Niklaas 01:00:13   10,5 5,7    
94   440   MONTE Jean M/57 *Pepingen 01:00:23   10,5 5,7    
95   394   BLOCK Trui V/66 *Londerzeel 01:00:26   10,5 5,7    
96   441   PEETERS Bart M/78 *Buggenhout 01:00:28   10,5 5,7    
97   338   VERHAEGEN Leo M/58 ACHILLES-RUN4FUN 01:00:46   10,4 5,8    
98   307   BUYENS Lieve V/54 ACHILLES-RUN4FUN 01:00:47   10,4 5,8    
99   413   DE MARS Dorien V/87 ML MEISE 01:01:08   10,4 5,8    
100   350   DE DECKER Peggy V/67 PEGASUS 01:01:12   10,3 5,8    
101   434   VERLINDEN Catty V/60 PEGASUS 01:01:13   10,3 5,8    
102   433   CLYMANS Luc M/58 PEGASUS 01:01:16   10,3 5,8    
103   372   DE MAESENEER Wim M/87 *Buggenhout 01:01:25   10,3 5,8    
104   424   NYST Joelle M/73 OLYMPIA 01:01:32   10,3 5,8    
105   422   APERS Tina V/81 *Zemst 01:01:47   10,2 5,9    
106   411   VAN PRAET Heidi V/68 *Tisselt 01:01:50   10,2 5,9    
107   417   VERHULST Gerda V/58 SCHEPEN VOOR SPORT 01:02:03   10,2 5,9    
108   360   PERWEZ Stine V/82   01:02:11   10,2 5,9    
109   331   VERVLOESEM Erik M/74 AC ZELE 01:02:15   10,2 5,9    
110   389   VAN STEEN Veerle M/84 *Malderen 01:02:35   10,1 5,9    
111   390   VAN DEN BROECK Freya V/89 *Londerzeel 01:02:36   10,1 5,9    
112   368   SPITAEL Dirk M/63 AC DENDERLAND 01:03:25   10,0 6,0    
113   378   BOEYKENS Laura V/99 *Londerzeel 01:04:39   9,8 6,1    
114   339   PEETERS Karen V/68 *Ramsdonk 01:04:41   9,8 6,1    
115   401   DIERICKX Inge V/73 AC OPWIJK 01:04:44   9,8 6,1    
116   400   VAN HOOF Danny M/67 *Opwijk 01:04:46   9,8 6,1    
117   439   VERHASSELT Kris M/69 BC D'EZELS 01:04:47   9,8 6,1    
118   384   VAN EECKHOUT Ingrid V/71 ACHILLES-RUN4FUN 01:04:48   9,8 6,1    
119   371   DE WITTE Katheleen V/64 ACHILLES 01:05:03   9,7 6,2    
120   305   AERTS Hilde V/62 *Kalmthout 01:05:12   9,7 6,2    
121   383   VERDOODT Bart M/68 ACHILLES-RUN4FUN 01:05:18   9,7 6,2    
122   430   BOEY Agnes V/62 *Puurs 01:05:20   9,7 6,2    
123   416   GOOVAERTS Inge V/67 *Kapelle-Op-Den-Bos 01:05:33   9,7 6,2    
124   382   DE BAERDEMAEKER Stefanie V/86 *Opdorp 01:06:13   9,6 6,3    
125   381   LELIE Gert M/84 DE KANNIBALEN 01:06:15   9,6 6,3    
126   395   VAN NUFFEL Luc M/54 AC DENDERLAND 01:06:37   9,5 6,3    
127   419   MICHIELS Vicky V/77 AC OPWIJK 01:06:46   9,5 6,3    
128   431   BOEY Lutgart V/61 *Puurs 01:07:01   9,4 6,4    
129   445   VERGAUWEN Francis M/66 DOORENLOPERS 01:07:15   9,4 6,4    
130   374   DE HERTOGH Gerda V/53 *Londerzeel 01:08:04   9,3 6,5    
131   444   DESMET Marianne V/79 DOORENLOPERS 01:08:29   9,2 6,5    
132   364   VAN DE VOORDE Karla V/65 *Lebbeke 01:10:28   9,0 6,7    
133   330   VERGAUWE Frank M/54 AC ZELE 01:10:40   9,0 6,7    
134   420   VRANCKEN Tina V/79 ** 01:11:15   8,9 6,8    
135   367   HERTECANT Ria V/69 AC DENDERLAND 01:11:40   8,8 6,8    
136   403   BOLLE Nancy V/62 ML MEISE 01:11:41   8,8 6,8    
137   410   CROMBEZ Ellen V/78 ML MEISE 01:11:44   8,8 6,8    
138   414   BLEYS Kim V/84 *Willebroek 01:11:45   8,8 6,8    
139   415   BLEYS Anneleen V/86 *Londerzeel 01:11:47   8,8 6,8    
140   329   HOFMANS Mia V/49 AC ZELE 01:12:04   8,8 6,8    
141   337   DE SMEDT Nora V/60 ACHILLES-RUN4FUN 01:13:27   8,6 7,0    
142   363   VAN THIENEN Frans M/50 ACHILLES-RUN4FUN 01:13:30   8,6 7,0    
143   385   ABELSHAUSEN Peter M/58 *Sint Job 01:16:42   8,3 7,3    
144   386   VAN DEN SANDEN Jeff M/60 DEURNE 01:16:44   8,2 7,3    
145   348   ANSEEUW Marjan V/55 AC DENDERLAND 01:22:07   7,7 7,8    
 Natuurloop 21 september 2014 - Uitslag achtste marathon

 
Pl   Nr   Naam Voornaam   Club Looptijd Km/h Min/km    
1   43   DE WACHTER Brent M/96 PEGASUS 00:19:13 17,5 3,4   MS-1
2   10   APRIL Jarne M/97 PEGASUS 00:20:12 16,6 3,6   MS-2
3   91   PLAS Mathias M/98 DOORENLOPERS MERCHTEM 00:20:13 16,6 3,6   MS-3
4   40   MANGHELINCKX Jens M/97 OLYMPIA 00:20:20 16,5 3,6    
5   70   VAN ASSCHE Michiel M/89 PEGASUS 00:20:29 16,4 3,7    
6   75   VAN ROO Lieven M/90 PEGASUS 00:20:45 16,2 3,7    
7   54   GRYP Lieven M/64 PEGASUS 00:20:50 16,1 3,7   MM-1
8   36   BRAEM Glen M/90 AC LEBBEKE 00:21:16 15,8 3,8    
9   14   GERYL Cedric M/82 *Stekene 00:22:16 15,1 4    
10   13   LOGIST Yves M/54 *Opwijk 00:22:21 15 4   MM-2
11   9   DE DECKER Jan M/59 *Breendonk 00:22:46 14,8 4,1   MM-3
12   69   LEFEVRE Ward M/97 OLYMPIA 00:22:48 14,7 4,1    
13   59   VAN DE VONDEL Julie V/94 VAC 00:22:58 14,6 4,1   VS-1
14   20   VANDERSTRAETEN Bart M/94 AAV OPWIJK 00:23:17 14,4 4,2    
15   46   SNACKAERT Michiel M/00 PEGASUS 00:23:24 14,4 4,2    
16   39   VAN DER HOEVEN Yves M/65 PEGASUS 00:23:25 14,3 4,2    
17   62   VAN OPSTAL Guy M/65 PEGASUS 00:23:27 14,3 4,2    
18   88   MEERSMAN Rudy M/59 AC OPWIJK 00:23:48 14,1 4,3    
19   52   VAN DEUREN Marthe V/01 PEGASUS 00:23:49 14,1 4,3   VS-2
20   42   DE WACHTER Hannelore V/92 PEGASUS 00:23:53 14,1 4,3   VS-3
21   78   POTLOOT Helen V/97 PEGASUS 00:23:56 14 4,3    
22   26   KINDERMANS Hans M/67 TRAIL RUNNING TEAM LONDER 00:24:14 13,9 4,3    
23   94   MERTENS Johannes M/83 KWB HEIDELOOP / OLYMPIA 00:24:39 13,6 4,4    
24   108   BUELENS Hilde V/65 PEGASUS 00:24:49 13,5 4,4   VM-1
25   107   VERMEULEN Frank M/63 PEGASUS 00:24:50 13,5 4,4    
26   76   ROTTIERS Joris M/86 VAC 00:24:55 13,5 4,4    
27   11   BROOTHAERTS Joss M/55 *Kapelle-Op-Den-Bos 00:24:58 13,5 4,5    
28   49   DIERICKX Evy V/90 AC OPWIJK 00:25:01 13,4 4,5    
29   81   DE ROUCK Jelle M/04 ACKO 00:25:02 13,4 4,5    
30   6   TEIRLINCK Louis M/54 ** 00:25:05 13,4 4,5    
31   7   MANGHELINCKX Alain M/66 *Londerzeel 00:25:06 13,4 4,5    
32   38   LUYTENS Hilde V/64 AWE 00:25:20 13,3 4,5   VM-2
33   100   VAN DAMME Steven M/73 *Merchtem 00:25:21 13,3 4,5    
34   87   RINGOOT Carmen V/89 AC OPWIJK 00:25:28 13,2 4,5    
35   77   KILLENS Herman M/57 *Opwijk 00:25:38 13,1 4,6    
36   101   MOENS Hilde V/64 AC DENDERLAND 00:25:50 13 4,6   VM-3
37   103   SCHOUTTETEN Arnout M/65 VAC 00:26:08 12,9 4,7    
38   63   MERTENS Robi M/01 OLYMPIA 00:26:30 12,7 4,7    
39   44   SPIESSENS Jana V/01 SPBO 00:26:33 12,7 4,7    
40   5   DEDECKER Therese V/56 ** 00:26:42 12,6 4,8    
41   4   GILLIS-D'HAMERS Tijl M/02 *Londerzeel 00:26:55 12,5 4,8    
42   3   GILLIS-D'HAMERS Philip M/74 *Londerzeel 00:26:56 12,5 4,8    
43   61   VINCK Mikal V/88 OLYMPIA 00:27:07 12,4 4,8    
44   64   ACKERMANS Vera V/67 VAC 00:27:08 12,4 4,8    
45   19   TAELEMANS John M/63 OLYMPIA / AAV OPWIJK 00:27:14 12,3 4,9    
46   30   VAN GAEVER Nico M/76 *Gentbrugge 00:27:20 12,3 4,9    
47   60   PAS Veerle V/64 OLYMPIA 00:27:21 12,3 4,9    
48   106   DE WACHTER Sven M/89 PEGASUS 00:27:44 12,1 5    
49   79   EVERARTS Emile M/01 OLYMPIA 00:27:54 12 5    
50   53   DE BUYSER Elke V/83 *Zemst 00:28:11 11,9 5    
51   45   SPIESSENS Branko M/01 SPBO 00:28:21 11,9 5,1    
52   41   VAN DOREN Lien V/99 PEGASUS 00:28:24 11,8 5,1    
53   66   HELSEN Ward M/00 PEGASUS 00:28:26 11,8 5,1    
54   51   VAN DEUREN Esther V/02 PEGASUS 00:29:03 11,6 5,2    
55   8   MANGHELINCKX Lies V/01 ** 00:29:03 11,6 5,2    
56   32   FIGYS Jarne M/02 AAV 00:29:30 11,4 5,3    
57   33   FIGYS Koen M/73 ACHILLES 00:29:31 11,4 5,3    
58   102   VAN GEYTE Annelies V/92 AC DENDERLAND 00:29:37 11,3 5,3    
59   27   VAN RELEGEM Alisha V/01 VAC 00:29:42 11,3 5,3    
60   25   VAN DEN EEDE Jimmy M/76 OLYMPIA 00:29:47 11,3 5,3    
61   99   LEFEVRE Marc M/57 AC DENDERLAND 00:30:29 11 5,4    
62   21   DUMAREY Danny M/70 AAV OPWIJK 00:30:47 10,9 5,5    
63   22   DUMAREY Tim M/98 AAV OPWIJK 00:30:48 10,9 5,5    
64   93   SCHOLLIERS Chris V/64 PEGASUS 00:31:16 10,7 5,6    
65   85   SEGERS Ludovik M/57 PEGASUS 00:31:17 10,7 5,6    
66   23   SCHEERS Inge V/82 OLYMPIA 00:31:18 10,7 5,6    
67   95   VANDENPLAS Hilde V/73 OLYMPIA 00:31:21 10,7 5,6    
68   80   CLERBOUT Linsey V/79 OLYMPIA 00:31:26 10,7 5,6    
69   104   BATEN Nancy V/68   00:31:40 10,6 5,7    
70   24   MOORTGAT Bart M/77 OLYMPIA 00:31:54 10,5 5,7    
71   98   VAN DAMME Myrddin M/01 *Merchtem 00:31:56 10,5 5,7    
72   97   BORMS Magda V/60 AC DENDERLAND 00:31:59 10,5 5,7    
73   74   VAN DAMME Christine V/68 OLYMPIA 00:32:01 10,5 5,7    
74   110   MAES Patrick M/65 *Herent 00:32:03 10,5 5,7    
75   57   TSANA Alerte V/76 *Malderen 00:32:11 10,4 5,7    
76   55   DE RAEDEMAEKER Gino M/80 *Tisselt 00:32:22 10,4 5,8    
77   72   KINO Lore V/00 SIVIBU 00:32:37 10,3 5,8    
78   68   VAN DEN EEDE Martine V/59 PEGASUS 00:32:43 10,3 5,8    
79   73   VAN RANSBEECK Franky M/73 AC DENDERLAND 00:33:00 10,2 5,9    
80   28   MAES Gonnie V/77 *Londerzeel 00:33:15 10,1 5,9    
81   35   HACKENJOS Wendy V/80 OLYMPIA 00:33:19 10,1 5,9    
82   34   DE SMEDT Kristel V/73 OLYMPIA 00:33:21 10,1 6    
83   105   WYNS Iris V/98 ** 00:33:28 10 6    
84   17   GEEROMS Samantha V/03 ATLETIEK WERKING ETERNIT 00:33:30 10 6    
85   67   HALLEMANS Katrien V/89 OLYMPIA 00:33:32 10 6    
86   18   GEEROMS Marc M/57 ATLETIEK WERKING ETERNIT 00:33:33 10 6    
87   71   HOFMANS Inge V/79 *Malderen 00:33:35 10 6    
88   31   ANNAERT Gina V/80   00:33:37 10 6    
89   47   SNACKAERT Kris M/71 PEGASUS 00:33:40 10 6    
90   111   KIPS Chris M/63 ** 00:33:48 9,9 6    
91   12   KIEBOOMS Rudi M/74 *Londerzeel 00:34:31 9,7 6,2    
92   65   VAN ERP Rik M/01 OLYMPIA 00:35:12 9,5 6,3    
93   92   JOOS Livio M/79 PEGASUS 00:35:13 9,5 6,3    
94   29   JOOS Sophie V/80 *Geel 00:36:48 9,1 6,6    
95   109   BAEYENS Katleen V/90 PEGASUS 00:36:51 9,1 6,6    
96   96   DE BUYSER Marijke V/79 SPVI 00:37:08 9 6,6    
97   58   VAN STEENWINKEL Rita V/58 SRVI 00:37:16 9 6,7    
98   89   FAMMEY Ivienne V/60 AC OPWIJK 00:37:23 9 6,7    
99   90   VERHASSELT Annelies V/88 PEGASUS 00:38:13 8,8 6,8    
100   48   DE BOECK Annick V/71 PEGASUS 00:38:13 8,8 6,8    
101   50   WILLOCX Liliane V/55 DOORENLOPERS MERCHTEM 00:38:18 8,8 6,8    
102   82   ROOSENS Patrice V/62 AC ZELE 00:38:24 8,8 6,9    
103   83   HAESAERTS Petra V/75 *Londerzeel 00:38:25 8,7 6,9    
104   84   VAN EXTERGEM Suzy V/63 AC ZELE 00:38:43 8,7 6,9    
105   1   DE MAESENEER Anne V/66 *Buggenhout 00:39:31 8,5 7,1    
106   2   VAN DOORSLAER Odette V/58 ** 00:39:32 8,5 7,1    
107   56   PIEULI - TAKOU Jean Bernard M/74 *Malderen 00:39:56 8,4 7,1    
108   86   VERHELST Maud V/90 *Luttre 00:40:19 8,3 7,2    
109   15   SCHIEVERS Jan M/76 *Overijse 00:40:22 8,3 7,2    
110   16   SCHOUTEET Joachim M/04 *Overijse 00:40:23 8,3 7,2    

Natuurloop 21 september 2014 - uitslag halve marathon

 
Pl   Nr   Naam Voornaam   Club Looptijd   Km/h Min/km    
1   768   VAN WEVERBERG Tommy M/78 AC LEBBEKE 01:16:08   16,6 3,6   MS-1
2   764   TOVAR David M/78 TBB 01:20:34   15,7 3,8   MS-2
3   730   VAN ASSCHE Bruno M/61 PEGASUS 01:22:12   15,4 3,9   MM-1
4   738   HUYSSEUNE Luc M/67 SWIFT 01:22:59   15,3 3,9   MM-2
5   742   VAN ESPEN Stephane M/72 ** 01:24:33   15 4   MM-3
6   766   SPEYBROUCK Jeroen M/93 *Malderen 01:25:15   14,9 4   MS-3
7   701   VAN HEMELRIJCK Koen M/85 BERGPALLIETERS 01:25:48   14,8 4,1    
8   757   TEUGELS Bert M/63 VITA 01:26:29   14,6 4,1    
9   714   ROBION Frank M/72 VAC 01:26:54   14,6 4,1    
10   716   PRAET Jean-Paul M/55 VITA 01:27:13   14,5 4,1    
11   718   DE VLEMINCK Stan M/88 *Merchtem 01:28:06   14,4 4,2    
12   725   VAN MALDEREN Paul M/59 VAC 01:28:44   14,3 4,2    
13   731   VAN DE VOORDE Bert M/78 2PK 01:29:58   14,1 4,3    
14   720   BERGHMAN Eric M/70 PEGASUS 01:30:17   14 4,3    
15   707   PONSAERT Wim M/82 *Buggenhout 01:31:28   13,8 4,3    
16   751   HOUTMAN Karl M/66 VAC 01:31:46   13,8 4,3    
17   710   WYNANT Hilde V/68 OLYMPIA 01:32:00   13,8 4,4   VM-1
18   758   DU BOIS Michael M/70 ACHILLES 01:32:20   13,7 4,4    
19   740   MICHAUX Fabric M/64 ** 01:32:48   13,6 4,4    
20   719   DE ROUCK Dave M/77 JC VELTEM 01:33:11   13,6 4,4    
21   760   ANTOINE Dominique M/64 MEELOPERS MEISE  01:33:17   13,6 4,4    
22   713   DE COCK Olivier M/89 MMC 01:33:21   13,6 4,4    
23   761   WELLENS Guido M/53 SPVI 01:33:37   13,5 4,4    
24   734   DE BUYSER Paul M/55 *Zemst 01:33:38   13,5 4,4    
25   735   MEERT Frank M/69 SPVI 01:33:41   13,5 4,4    
26   715   FIGYS Koen M/73 ACHILLES 01:34:13   13,4 4,5    
27   732   GEERLINGS Arne M/79 *Viersel 01:34:50   13,3 4,5    
28   723   DECAE Andy M/81 *Londerzeel 01:35:34   13,2 4,5    
29   746   GHEERAERT Sven M/70 VAC 01:36:03   13,2 4,6    
30   765   BALETTE Wim M/66 *Edegem 01:36:18   13,1 4,6    
31   721   BAMELIS Koen M/69 MMC 01:36:58   13,1 4,6    
32   717   DE SMET Sarah V/73 PEGASUS 01:37:51   12,9 4,6   VM-2
33   741   YAGUE-SANZ Nathalie V/72 *Belgrado 01:38:52   12,8 4,7   VM-3
34   752   VYT Jan M/62 DOORENLOPERS 01:38:56   12,8 4,7    
35   722   VAN ACOLEYEN Neal M/85 *Westrode 01:38:58   12,8 4,7    
36   712   VAN DE VELDE Johan M/71 MMC 01:39:04   12,8 4,7    
37   762   VANDEPUTTE Jan M/53 2PK 01:39:11   12,8 4,7    
38   743   DEBAST Caroline V/86 ATCC 01:39:42   12,7 4,7   VS-1
39   759   LUPPENS Dirk M/67 DOORENLOPERS 01:41:12   12,5 4,8    
40   755   KNECHT Stefan M/65 MMC 01:41:28   12,5 4,8    
41   703   HERMANS Ruben M/78 *Londen Uk 01:41:49   12,4 4,8    
42   705   VAN INGELGEM Werner M/70 DE BOSLOPERS 01:42:27   12,4 4,9    
43   748   BEECKMAN Marc M/61 *Buggenhout 01:42:56   12,3 4,9    
44   744   HAUTEKEETE Bruno M/61 VAC 01:45:00   12,1 5    
45   727   DE BUYSER Noel M/59 VAC 01:45:02   12,1 5    
46   733   SCHAERLAEKEN Luc M/69 VAC 01:45:09   12 5    
47   708   BOOGMANS Thomas M/86 MMC 01:45:37   12 5    
48   709   BERTON Jeffrey M/76 3TK 01:45:42   12 5    
49   729   HAANSTRA Marco M/69 *Oostkamp 01:45:53   12 5    
50   749   HOFMAN Daan M/83 *Opwijk 01:47:01   11,8 5,1    
51   767   DE MOL Eddy M/61 BOSLOPERS 01:47:47   11,7 5,1    
52   726   VAN CAESBROECK Johan M/65 *Londerzeel 01:48:44   11,6 5,2    
53   747   DE SAINT LEGER Jean - Francois M/64 ** 01:51:06   11,4 5,3    
54   704   DE NIL Fleur V/83 *Erembodegem 01:51:59   11,3 5,3   VS-2
55   745   SPRIET Kristof M/72 AC DENDERLAND 01:52:58   11,2 5,4    
56   702   VAN HEMELRIJCK Daniel M/56 *Malderen 01:54:17   11,1 5,4    
57   711   VERDICKT Gertjan M/90 *Londerzeel 01:55:01   11 5,5    
58   728   KERREMANS Katleen V/86 *Kapelle-Op-Den-Bos 01:55:29   11 5,5   VS-3
59   756   VAN PRAET Luc M/54 *Lebbeke 01:56:26   10,9 5,5    
60   750   ABELSHAUSEN Nathalie V/91 *Sint Job 01:57:38   10,8 5,6    
61   736   SARENS Jos M/60 AC DENDERLAND 01:59:01   10,6 5,6    
62   737   HUTSEBAUT Stefan M/66 PEGASUS 01:59:03   10,6 5,6    
63   769   DE BOECK Lutgart V/66 *Sint-Amands 01:59:04   10,6 5,6    
64   753   PHILIPPAERTS Kris M/79 *De Pinte 02:08:07   9,9 6,1    
65   754   PHILIPPAERTS Pieter M/82 *Tielt-Wingen 02:08:09   9,9 6,1    
66   706   RAES Paul M/46 JOGGERS HAALTERT 02:09:50   9,8 6,2    

Flyer editie 2014

 

 

15 september 2013 - Uitslag 5.6km (1/8 marathon)

 

Pl*NrNaamVoornaam ***ClubLooptijdKm/hMin/km 
1*72DE WACHTERBrentM/96PEGASUS0:19:3617,13,5MS-1
2*37GRYPLievenM/64PEGASUS0:19:5716,83,6MM-1
3*66PLASMathiasM/98DL MERCHTEM0:20:2516,53,6MS-2
4*41VAN ASSCHEMichielM/89PEGASUS0:20:3316,43,7MS-3
5*20DUMEEZWernerM/67VAC0:20:4216,23,7MM-2
6*30DAELEMANSJeroenM/91PEGASUS0:20:5416,13,7 
7*19VAN BUGGENHOUTPieterM/97PEGASUS0:21:2715,73,8 
8*74VAN CAMPENHOUTLucM/57*Hombeek0:21:3215,63,8MM-3
9*16DUMAREYTimM/98AAV OPWIJK0:22:2415,04,0 
10*26VERHEYDENGeryM/67AAV0:22:3214,94,0 
11*8DE DECKERJanM/59*Breendonk0:22:5214,74,1 
12*14TAELEMANSSamM/94AAV OPWIJK0:23:2714,34,2 
13*17VANDERSTRAETENBartM/94AAV OPWIJK0:23:2914,34,2 
14*40MERCKXIndyM/93*Merchtem0:24:3613,74,4 
15*35DE VROEDEKoenM/67*Londerzeel0:24:4313,64,4 
16*28POTLOOTHelenV/97PEGASUS0:24:4913,54,4VS-1
17*13LAUWERSJulienM/51*Leest0:24:5213,54,4 
18*24VERDOODTGeertM/72GINDER -ALE0:24:5713,54,5 
19*70DE WACHTERHanneloreV/92PEGASUS0:25:2313,24,5VS-2
20*5MANGELINCKXAlainM/66*Londerzeel0:25:2313,24,5 
21*32DIERICKXEvyV/90AC OPWIJK0:25:5413,04,6VS-3
22*52RINGOOTCarmenV/89OPW0:26:1312,84,7 
23*65DE CLERCQAstridV/94PEGASUS0:26:2112,84,7 
24*79DE PROFTLievenM/78AC OPWIJK0:26:5712,54,8 
25*21ACKERMANSVeraV/67VAC0:26:5912,54,8VM-1
26*64VERMEULENYantiV/98PEGASUS0:27:1212,44,9 
27*36LODEWYCKXYvesM/64*Lebbeke0:27:1412,34,9 
28*69DE WACHTERSvenM/89PEGASUS0:27:3112,24,9 
29*31BROOTHAERSGeorgesM/54OLYMPIA0:27:3712,24,9 
30*15TAELEMANSJohnM/63OLYMPIA0:28:0012,05,0 
31*43VAN GEYTELudwigM/58AC ZELE0:28:1011,95,0 
32*56ROELSJanM/69KLODDELOPERS TEAM 1820:28:2911,85,1 
33*63SPINNOYDanielM/58OLYMPIA0:28:3611,75,1 
34*12VAN HOOREBEECKBernadetteV/52*Leest0:28:4211,75,1VM-2
35*10VAN DEN EEDEJimmyM/76OLYMPIA0:29:1211,55,2 
36*54VERVLOESEMErikM/74KLODDELOPERS TEAM 1820:29:1311,55,2 
37*45VINCKMikalV/88OLYMPIA0:29:5911,25,4 
38*44PASVeerleV/64OLYMPIA0:30:0211,25,4VM-3
39*38BURENSJohanM/64*Buggenhout0:30:0811,25,4 
40*62DE VALCKKellyV/88AC OPWIJK0:30:5910,85,5 
41*60GENYNIwanM/86DE WARE VRIENDNE0:31:0110,85,5 
42*57BRYSYvesM/84AC DENDERLAND0:31:1010,85,6 
43*68VAN DEN BERGHESylkeV/00*Lebbeke0:31:2710,75,6 
44*48VERGAUWEFrankM/54AC ZELE0:31:4910,65,7 
45*77SCHOLLIERSChrisV/64PEGASUS0:31:5910,55,7 
46*71VAN DEN EEDEMartineV/59PEGASUS0:31:5910,55,7 
47*51COSTERSAnneliesV/92AC OPWIJK0:32:0210,55,7 
48*7SMETSLiesV/01**0:32:1210,45,8 
49*61VAN DEN BERGHErikaV/61*Malderen0:32:4910,25,9 
50*27LAUWERSJurgenM/83*Londerzeel0:33:1210,15,9 
51*6VAN RANSBEECKFrankyM/73AC DENDERLAND0:33:1310,15,9 
52*3WIJNSIngeV/83*Boom0:33:1510,15,9 
53*67DE ROOKoenM/61PEGASUS0:33:2010,16,0 
54*33OLIVIERArianeV/65OLYMPIA0:33:2210,16,0 
55*11DE DECKERFransM/52*Londerzeel0:33:4510,06,0 
56*58HOFMANSIngeV/79*Malderen0:33:489,96,0 
57*59ANNAERTGinaV/80*Steenhuffel0:33:489,96,0 
58*22VAN DER JEUGTRobinM/91JVL Londerzeel0:34:299,76,2 
59*23ADRIAENSENSSilkeV/91FIETSEN ADRIAENSENS0:34:299,76,2 
60*1DE HERTOGHGerdaV/53OLYMPIA0:34:309,76,2 
61*75DE RIDDERErwinM/66*Sint-Jozef0:34:449,76,2 
62*76THIELEMANSPaulM/52T FLUITEKRUID0:34:449,76,2 
63*46BOLLÉNancyV/62MEELOPERS MEISE0:34:499,76,2 
64*55OLAZABALMari-JoseV/56MEELOPERS MEISE0:34:499,76,2 
65*73BELLONAlbertM/50OLYMPIA0:35:419,46,4 
66*34BOVEMichelM/61LOND0:35:529,46,4 
67*25MOYSONEvaV/81*Malderen0:36:019,36,4 
68*47HOFMANSMiaV/49AC ZELE0:36:149,36,5 
69*42VAN GUCHTMoniekV/56*Londerzeel0:36:279,26,5 
70*18VAN THIENENFransM/50ACHILLES-RUN4FUN0:36:409,26,5 
71*29VAN HOECKEvyV/87DE WARE VRIENDEN0:37:418,96,7 
72*2DE RIDDERIreenV/88DE WARE VRIENDEN0:37:418,96,7 
73*78VERHASSELTAnneliesV/88PEGASUS0:37:448,96,7 
74*49ROOSENSPatriceV/62AC ZELE0:37:518,96,8 
75*50VAN EXTERGENSuzyV/50AC ZELE0:37:518,96,8 
76*39LAMBERTGreetV/67*Opdorp0:38:028,86,8 
77*53VERHELSTMaudV/90*Luttre0:42:377,97,6 
78*9VAN KEERJozefM/44ACC0:46:427,28,3 

 

15 september 2013 - Uitslag 10.5km (1/4 marathon)

 

Pl*NrNaamVoornaam***ClubLooptijdKm/hMin/km 
1*356VAN DEN BERGHEKristofM/76*Lebbeke0:36:4617,23,5MS-1
2*386DE RIDDERTimM/84AC LEBBEKE0:37:19173,5MS-2
3*382THIELEMANSDarcoM/95PEGASUS0:37:3116,93,6MS-3
4*355DE ROOLievenM/90PEGASUS0:38:5416,33,7 
5*375VAN ASSCHEBrunoM/61PEGASUS0:39:0616,23,7MM-1
6*395ROBBERECHTSRubenM/96*Nieuwenrode0:39:1716,13,7 
7*348BRAUMJean LouisM/61VAC0:40:0015,83,8MM-2
8*409DE PAUWWimM/72*Rotselaar0:40:0315,83,8MM-3
9*448DE BACKERChristopheM/78LEEWERIK0:40:1815,73,8 
10*412TEUGELSBertM/63VITA0:40:4515,53,9 
11*367LAUWERSMarcM/64AWE0:41:1315,43,9 
12*374HEYVAERTWimM/65AC LEBBEKE0:41:1615,33,9 
13*358BERGHMANEricM/70PEGASUS0:41:2015,33,9 
14*400DESMETEricM/82LEEUWERIK0:41:3915,23,9 
15*423EVERAERTMichielM/76WALO0:42:3014,94 
16*347DE POTTERDavidM/88OLYMPIA0:42:4614,84,1 
17*372VAN BOOMDannyM/66AWE0:43:1914,64,1 
18*383VAN WEMMELWimM/75TRAIL RUNNING LONDERZEEL0:43:2314,64,1 
19*404ROBIONFrankM/72VAC0:43:3114,54,1 
20*351BERGHMANSKrisM/73*Lebbeke0:43:4314,54,1 
21*362GEEROMSKrisM/61OLYMPIA0:43:5714,44,2 
22*394GEEROMSJosM/59OLYMPIA0:43:5714,44,2 
23*390VANDENECKERHendrikM/59FAULUINTJES0:44:0014,44,2 
24*380VAN HEMELRIJCKKoenM/85BERGPALLIETERS0:44:0314,44,2 
25*379SCHELKENSChrisM/61ACDL0:44:0414,44,2 
26*392COMMERSLucM/68PEGASUS0:44:0514,44,2 
27*397MERTENSWillyM/54OLYMPIA0:44:1514,34,2 
28*393COPChrisM/64AWE0:44:1814,34,2 
29*373LAMBERTSPeterM/65AWE0:45:16144,3 
30*419DE RIDDERPeterM/64PEGASUS0:45:19144,3 
31*449ANNAERTBjornM/80AC LEBBEKE0:45:5513,84,4 
32*364DE WACHTERPietM/57PEGASUS0:46:0713,74,4 
33*432CATOIREVincentM/69*Erps-Kwerps0:46:2813,64,4 
34*439MICHIELSJimmyM/75*Zaventem0:46:4213,64,4 
35*343ADRIAENSENSErikM/66OLYMPIA0:47:0213,54,5 
36*342KINDERMANSHansM/67LOND0:47:0613,44,5 
37*418DAELEMANSEricM/57PEGASUS0:47:1313,44,5 
38*352FOLLAETSEricM/61AC LEBBEKE0:47:2613,34,5 
39*368BOGAERTSSonjaV/70PEGASUS0:47:5213,24,5VM-1
40*369VAN DEURENJanM/70PEGASUS0:47:5213,24,5 
41*447MOMMAERTRudiM/62*0:47:5813,24,5 
42*428DE RIDDERMichielM/83ACHILLES-RUN4FUN0:48:0113,24,6 
43*330MORETErwinM/70DE BOSLOPERS0:48:0813,24,6 
44*387SCHMIDTNathanM/90*Gent0:48:52134,6 
45*444JACOBSLudwigM/64*Malderen0:49:0912,94,7 
46*332TIERENSWillyM/63PEGASUS0:49:0912,94,7 
47*455DE CONINCKPhilippeM/65*Steenokkerzeel0:49:1512,94,7 
48*360DE ROECKNickM/75*Lochristi0:49:2112,84,7 
49*435APRILDavidM/76*Londerzeel0:49:3212,84,7 
50*396DE COCKDirkM/69*Opwijk0:50:0312,64,7 
51*359DE RIDDERLindaV/64OLYMPIA0:50:3312,54,8VM-2
52*413VERHAEGENLeoM/58ACHILLES-RUN4FUN0:50:4112,54,8 
53*445MEESTERMANSKevinM/91*Malderen0:50:5112,44,8 
54*384DE COCKKatelijneV/75OLYMPIA0:50:5312,44,8VM-3
55*381ROESEMSTinaV/85BERGPALLIETERS0:50:5812,44,8VS-1
56*427BUEKENHOUDTWimM/83TEAM GIJPERS0:51:1112,44,9 
57*376TACKEmilieV/82*Waregem0:51:1812,34,9VS-2
58*357BIESEMANSVeraV/55OLYMPIA0:51:3712,34,9 
59*346VERMEULENKarinM/93*Buggenhout0:51:4012,34,9 
60*446SCHOUKENSStevenM/75*Opwijk0:52:1412,15 
61*417LEFEVREMarcM/57AC DENDERLAND0:52:2612,15 
62*402VAN DER PERREJaakM/60DL MERCHTEM0:52:33125 
63*438SCHAMPERSBertM/56*Asse0:52:53125 
64*450LIEVENSLeenV/81DAC0:53:0111,95VS-3
65*457MONTÉJeanM/57*Pepingen0:53:0411,95 
66*403BLEYSAnneleenV/86*Londerzeel0:53:0611,95 
67*436DE BISSCHOPFreddyM/51*Buggenhout0:53:0811,95 
68*451VAN CRIEKINGENMarleenV/81DAC0:53:1011,95 
69*456DAELEMANSDavidM/79DOORENLOPERS MERCHTEM0:53:1511,95 
70*388PLOMPENErikM/70*Linkebeek0:53:1611,95 
71*341SAEZJimmyM/80*Londerzeel0:53:1711,95,1 
72*433VAN PUYVELDEMarijkeV/61PEGASUS0:53:4711,85,1 
73*345DE RIDDERStijnM/86DE WARE VRIENDEN0:53:5511,75,1 
74*398PELLERIAUXJanM/63PEGASUS0:54:0011,75,1 
75*320MARNEFWilliamM/86DE WARE VRIENDEN0:54:1111,75,1 
76*370JOOSLivioM/79PEGASUS0:54:4811,65,2 
77*363TASSENOYWillyM/54AC LEBBEKE0:54:5311,55,2 
78*324BOLSallyV/73AXI0:54:5511,55,2 
79*344VEREECKENWimM/69PEGASUS0:55:0611,55,2 
80*321VAN DER PLASKurtM/72*Buggenhout0:55:4811,35,3 
81*334PECCNETomM/81*Puurs0:55:4811,35,3 
82*366BUYENSLieveV/54ACHILLES-RUN4FUN0:55:5111,35,3 
83*385HOFMANSMaritaV/54AC DENDERLAND0:55:5811,35,3 
84*353BLINDEMANLiesbetV/73AC DENDERLAND0:56:1211,35,3 
85*443MARIVOETStefaanM/63MEELOPERS MEISE0:56:1911,25,3 
86*331DE DECKERPeggyV/67PEGASUS0:56:2611,25,3 
87*431VERLINDENCattyV/60PEGASUS0:56:3611,25,4 
88*434CLYMANSLucM/58PEGASUS0:56:3711,25,4 
89*333WIJNSElsjeV/68*Wilrijk0:57:0011,15,4 
90*371DIERICKXBarbaraV/85DE WARE VRIENDEN0:57:0611,15,4 
91*399MAERTENSClaireV/61PEGASUS0:57:1711,15,4 
92*328RUYTENBEEKNicolasM/85VLB0:57:27115,4 
93*411DE COCKVeroniqueV/68*Lebbeke0:58:2510,85,5 
94*365GUNSReneM/50AC DENDERLAND0:58:2510,85,5 
95*453GOUBERTJozefM/61AC DENDERLAND0:58:2810,85,5 
96*452DE WITTELieveV/61AC DENDERLAND0:58:3010,85,5 
97*441DE RIDDERPeterM/64*Buggenhout0:58:3410,85,6 
98*420VANDEPUTTEMyriamV/55*Steenhuffel0:58:4010,85,6 
99*378VAN WESEMAELDirkM/65OTV0:59:0710,75,6 
100*421MARIEVOETKarelM/71*Malderen0:59:0810,75,6 
101*405VERHULSTGerdaV/58SCHEPENCOLLEGE0:59:2610,75,6 
102*406PEETERSJohanM/59*Kapelle-Op-Den-Bos0:59:2910,65,6 
103*389VERDOODTBartM/68ACHILLES-RUN4FUN0:59:4010,65,7 
104*391VAN EECKHOUTIngridV/71ACHILLES-RUN4FUN0:59:4110,65,7 
105*429GOOSSENSKathleenV/68PEGASUS0:59:5110,65,7 
106*437HERTELANTRiaV/69ACDL1:00:4210,45,8 
107*416BORMSMagdaV/60AC DENDERLAND1:00:4310,45,8 
108*430HAMDIMocefM/79DE SMEDT BETON1:01:0310,45,8 
109*426DE WITSanderM/99AC OPWIJK1:01:3210,35,8 
110*442NYSTJoelleM/73*1:01:4110,35,8 
111*440DE MAEYERErnaV/66*Lippelo1:01:4110,35,8 
112*354DE RIJBELAnjaV/80ALVA1:01:5710,25,9 
113*329DE BONDTHildeV/76DOORENLOOPERS1:02:0610,25,9 
114*401DE MERECHYSaraV/79*Lippelo1:02:2510,15,9 
115*326THOMASHildeV/67ROSSEM 20001:03:27106 
116*325VAN DEN BROECKLucM/66DE SMEDT BETON1:03:28106 
117*410SCHELKENSMonikaV/79*Wezemaal1:04:179,86,1 
118*454LEFEVERKoenM/78POLTEQ1:04:189,86,1 
119*349BOLLÉNancyV/62ML MEISE1:05:499,66,2 
120*407GOOVAERTSIngeV/67*Kapelle-Op-Den-Bos1:05:519,66,2 
121*425VAN PRAETHeidiV/68*Tisselt1:06:079,66,3 
122*424BOOGMANSJoV/62*Wolvertem1:06:079,66,3 
123*422VAN UYTVANGHEFienV/90*Londerzeel1:08:209,36,5 
124*323LAPORTEOliviaV/91SPORTY SPICES1:08:219,36,5 
125*322GRUYTVirginieV/91SPORTY SPICES1:08:219,36,5 
126*415CROMBEZEllenV/78ML MEISE1:08:359,26,5 
127*350OLAZABALMari-JoséV/56ML MEISE1:08:369,26,5 
128*414VERMEYLENKlaarV/69MEELOPERS MEISE1:08:369,26,5 
129*327PEETERSMarinaV/62DE SMEDT BETON1:09:109,26,6 
130*408VERBEYSTEvyV/82*Londerzeel1:20:457,87,7 

 

15 september 2013 - Uitslag 21km (1/2 marathon)

 

Pl*NrNaamVoornaam ***ClubLooptijdKm/hMin/km 
1*670VAN SCHUERBEECKSanderM/88VAC1:17:1016,43,7MS-1
2*675VAN ROEYKoenM/81ACKO1:17:3916,33,7MS-2
3*664VAN DEN BERGHBertM/77VAC1:19:3815,93,8MS-3
4*677VERVUERENSteveM/74VAC1:21:4015,53,9 
5*683NJEMAImedM/75ROYAL EXCELSIOR1:22:2515,43,9 
6*658SPEYBROUCKJeroenM/93*Malderen1:25:4514,84,1 
7*674NANFRAECHEMStefanM/71FURA LOPERS 1:26:4414,64,1MM-1
8*668SMEYERSJohanM/66RAM1:27:3414,54,2MM-2
9*691AMEELEWimM/83*Kessel-Lo1:27:5814,44,2 
10*662DELMÉPaulM/62*Berchem1:28:1314,44,2MM-3
11*660BARBEJanM/71LEEUWERIK1:29:2214,24,2 
12*687STEVENSIvoM/73DE BOSLOPERS1:29:3114,14,2 
13*666JACOBSLievenM/71TRC1:29:3514,14,2 
14*686VAN STEENLucM/66*Malderen1:30:2614,04,3 
15*676VAN AKENJoM/75OLYMPIA1:31:0813,94,3 
16*654WYNANTHildeV/68OLYMPIA1:31:1813,94,3VM-1
17*690VAN MOOMISSENTomM/84*Londerzeel1:32:0213,84,4 
18*667DE BEULEGerritM/71*Borgerhout1:33:2813,54,4 
19*679VANESPENStephaneM/72*1:33:5313,54,4 
20*671VAN DE WALLucM/53*Antwerpen1:33:5613,54,5 
21*684PIESSENSJosM/66*Malderen1:35:3113,34,5 
22*681DE NYSEricM/58*Mechelen1:35:4013,24,5 
23*665FRANSSENSDiegoM/71TRC1:35:5913,24,5 
24*678MICHAUXFabriceM/64*1:36:1513,24,6 
25*682ROBBERECHTSArneM/98RAM1:37:5012,94,6 
26*696WEGLICKIRadekM/87*Tessenderlo1:37:5612,94,6 
27*669ROTTIERSJorisM/86OLYMPIA LOND1:38:0812,94,7 
28*652VAN ESBROECKGunterM/75AC LEBBEKE1:38:2512,94,7 
29*673SUYSSiguizdM/66AC LEBBEKE1:38:4012,84,7 
30*655VAN DEN LANGENBERGHKurtM/74RAM1:39:2412,74,7 
31*694VAN INGELGEMWernerM/70DE BOSLOPERS1:40:4112,64,8 
32*663DE CONICKBartM/70*Liezele1:43:0612,34,9 
33*680TOURNEURNicolasM/75*1:45:1012,05,0 
34*689VANDERBORGHTChristelV/92*Londerzeel1:45:2912,05,0VS-1
35*672ALBRECHTBartM/89*Sint-Niklaas1:46:4711,95,1 
36*688DE RYNCKPatrickM/63*Wijgmaal1:49:5411,55,2 
37*695PLASLeoM/64*Merchtem1:50:0011,55,2 
38*693SARENSPatrickM/62CASSIMONS TRAVEL1:51:2011,45,3 
39*659STEENMANSCelineV/92DL MERCHTEM1:51:4911,35,3VS-2
40*656CLAASSENSJoséV/57AC LEBBEKE1:52:2311,35,3VM-2
41*657VAN PRAETLucM/54*Lebbeke1:52:2511,35,3 
42*651VAN HEMELRIJCKDanielM/56ROPARUNNERS1:55:0911,05,5 
43*653STOUTENErnoM/70*Mark1:59:0410,65,6 
44*685BLACKTruiV/66*Londerzeel1:59:3310,65,7VM-3
45*661KEYMOLENRogerM/54OETINGEN2:02:2410,35,8 
46*692SPITAALDirkM/63AC DENDERLAND2:02:4910,35,8 

 

Uitslag 1/2 marathon 2012

 

PlNaamVoornaam ClubLooptijdKm/hMin/km
11VAN LIERDEPhilipM/77EENDRACHT AALST1:21:0715,63,8
22VAN WEVERBERGTommyM/78SPBO1:25:5114,74,1
33COENAERTSVincentM/78RESC1:27:1614,54,1
4HERMANWimM/74WIBO1:28:0714,44,2
5STEVENSIvoM/73DE BOSLOPERS1:29:1014,24,2
6MERMANSGillesM/85MMC1:31:5913,84,4
7SARENSKristofM/82BERGPALLIETERS1:32:1113,74,4
8PLASJohanM/68DOORENLOPERS1:32:1513,74,4
9CLIERINCKXGeertM/67MMC1:32:3513,74,4
10DE PAUWBartM/76*Gent1:32:3913,74,4
11MICHAUXFabricM/64**1:32:4213,74,4
12VAN ASSCHEPetrusM/44SPBO1:32:4513,64,4
13DE POTTERDavidM/88OLYMPIA1:32:4713,64,4
14BORREMANSKevinM/79MMC1:33:1813,64,4
15VAN MEIRVENNEDirkM/63MMC1:33:4513,54,4
16VAN HEMELRIJCKKoenM/85BERGPALLIETERS1:34:5713,34,5
171CALLAERTElsV/76*Lokeren1:35:4313,24,5
18VAN DE CAUTERErwinM/62*Sint-Martens-Latem1:35:5213,24,5
19D'HEERGuyM/68*Berlare1:35:5413,24,5
20VAN SEGHBROECKKenM/84*Malderen1:36:1213,24,6
21EVERAERTMichielM/76*Sint-Niklaas1:36:5313,14,6
22VAN STEENLucM/66*Malderen1:37:1313,04,6
23DE NYSEricM/58*Mechelen1:37:2113,04,6
24MAHIEUPatrikM/73DE RAPPE PAPA'S1:37:3013,04,6
25GERVAISMichaelM/71MMC1:37:5912,94,6
26JACOBSPascalM/67MMC1:38:2912,94,7
27BONTEDavidM/76MMC1:38:4112,84,7
28VERVAETPatrickM/72RKHAV1:38:4212,84,7
29VAN BRUGGHEBartM/70MMC1:39:1912,74,7
30METSStefaanM/61*Grimbergen1:39:2712,74,7
31DE MAEYERLucM/59VOLHARDING1:39:4012,74,7
32FRANCKPeterM/70KWBNIEL1:39:5312,74,7
33SCHELFHOUTGuyM/67DE BOSLOPERS1:40:4112,64,8
34CASTRIQUEYvonM/54MMC1:40:4312,64,8
35KNECHTStefanM/65MMC1:41:1512,54,8
36BELLINGSCheisvaghM/81*Okselaar1:41:3612,54,8
37BAMELISKoenM/69MMC1:41:3912,54,8
38VAN OEVELENPeterM/69MMC1:42:1612,44,8
39VAN ESBROECKGunterM/75*Londerzeel1:42:1712,44,8
40STEUKERSJanM/66MMC1:42:2312,44,9
41TIERENSWillyM/63PEGASUS1:42:3312,34,9
42MILISMaartenM/77*Merchtem1:43:2112,24,9
43VAN BELLINGHENFredericM/74MMC1:43:2912,24,9
44VAN SCHOORWimM/66MMC1:43:3612,24,9
45SIMARMarcM/69*Boutersem1:44:2612,14,9
46SPEYBROUCKJeroenM/93*Malderen1:44:3312,15,0
47NIJSVincentM/60MMC1:45:0712,05,0
48ROELSJanM/69AC ZELE1:46:0811,95,0
49VAN HOECKKoenM/82*Kapelle-Op-Den-Bos1:46:2411,95,0
50DE NEYSKristofM/65MMC1:46:2611,95,0
512ROBEIJNSSandraV/70AC ZELE1:46:4611,95,1
52ZEHNENRalfM/68MMC1:47:1411,85,1
53NIJSBertM/61MMC1:47:3811,85,1
543BOXUSLaurenceV/65MMC1:49:2311,65,2
55VERBESSELTKevinM/84*Mollem1:49:2911,65,2
56GUILLAUMEStephanieV/77CPMV1:49:3211,65,2
57ELSENFredericM/65CPMV1:49:3411,65,2
58VYTJanM/62DOORENLOPERS1:51:2111,45,3
59SARENSPatrickM/62CASSIMONS TRAVEL1:51:3411,35,3
60VAN OVERMEIREBartM/57MMC1:51:5411,35,3
61LIBBRECHTGerritM/68LEDE1:52:0611,35,3
62CLAASSENJoséV/57*Lebbeke1:52:2411,35,3
63VERREPTMarcM/55MMC1:53:0511,25,4
64ROESEMSTinaV/85BERGPALLIETERS1:53:2811,25,4
65MASSANTRudyM/56MMC1:54:1911,15,4
66VAN DEN AUWERMEULENWoutM/84*Meerbeke1:55:1311,05,5
67YSERBYTKurtM/79*Puurs1:56:5710,85,5
68BUYENSCarineV/64KVLV LENNIK1:58:0610,75,6
69KEGELAERSMarchM/59MMC1:58:2810,75,6
70VAN HEMELRIJCKDanielM/56*Malderen1:59:3210,65,7
71DE SMEDTChristianV/68*Etterbeek1:59:4010,65,7
72VAN NUFFELRobinM/83*Dendermonde2:00:4910,55,7
73VAN NUFFELLucM/54AC DENDERLAND2:00:5010,55,7
74BELISLucM/64*Brecht2:01:2010,45,8
75DE SMEDTSabineV/74*Liezele2:02:2910,35,8
76TREHANLucM/60*Brussel2:04:0110,25,9
77LIEBAUTKatrienV/66ACDL2:10:139,76,2
78SPITAELDirkM/63AC DENDERLAND2:10:269,76,2
79VAN SCHANDEWIJLWouterM/82*Aalst2:19:209,16,6

 

Uitslag 1/4 marathon 2012

 

PlNaamVoornaam ClubLooptijdKm/hMin/km
11VAN BUGGENHOUTMatthiasM/90PEGASUS0:44:2514,34,2
21WYNSJennaV/93PEGASUS0:45:0914,04,3
32VAN LENTStijnM/90SPBO0:45:3313,94,3
43VAN VERREWimM/83*Malderen0:45:5413,84,4
5SCHELKENSChrisM/61ACDL0:46:0513,74,4
6VAN NUFFELGuntherM/74AC DENDERLAND0:46:0613,74,4
7HEYVAERTWimM/65AC LEBBEKE0:46:0913,74,4
8COMMERSLucM/68PEGASUS0:46:1013,74,4
9BERGHMANEricM/70PEGASUS0:46:1713,74,4
10VAN WEMMELWimM/75*Buggenhout0:46:3113,64,4
11MEERTChrisM/65PEGASUS0:46:4813,54,4
12GEEROMSJosM/59OLYMPIA0:46:5713,54,5
13GEEROMSKrisM/61OLYMPIA0:47:0013,54,5
14BUTAYEFilipM/75ZA-TEAM0:47:0513,44,5
15ADRIAENSENSErikM/66OLYMPIA0:47:0813,44,5
16SPINNOYDanielM/58OLYMPIA0:47:1313,44,5
17DAELEMANSEricM/57PEGASUS0:47:1813,44,5
18VAN BUGGENHOUTPieterM/97PEGASUS0:47:3313,34,5
19VAN CAMPENHOUTPaulM/58OLYMPIA0:47:4013,34,5
20TERSAGOKoenM/66*Puurs0:47:4213,34,5
21VAN DEN BOSCHGeryM/77*Sint-Amands0:47:4313,34,5
22KINDERMANSHansM/67TRAIL RUNNING TEAM0:47:5113,24,5
23ROTTIERSJorisM/86OLYMPIA LONDERZEEL0:48:1813,14,6
24VANDEPUTTEJosM/59AC OPWIJK0:48:4713,04,6
252BUELENSHildeV/65PEGASUS0:48:4913,04,6
26DAELEMANSJeroenM/91PEGASUS0:48:5812,94,6
27SCHIEVERSJanM/76*Overijse0:49:1112,94,7
283DE RIDDERLindaV/64OLYMPIA0:49:4612,74,7
29MORETErwinM/70DE BOSLOPERS0:49:5012,74,7
30VAN HOEYMISSENBartM/85DECATHLON SCHELLE0:50:1212,64,8
31VERHEYDENMichaelM/63AC LEBBEKE0:50:2412,64,8
32DAELEMANSDavidM/79DOORENLOPERS0:50:3112,54,8
33DE GROOFGertM/80*Merchtem0:50:3812,54,8
34EVERAERTSSergeM/68OLYMPIA0:50:4812,54,8
35BOGAERTSSonjaV/70PEGASUS0:50:5712,44,8
36VAN DEURENJanM/70PEGASUS0:51:0112,44,8
37SPRUYTKristofM/82*Tremelo0:51:2812,34,9
38HOFMANSMaritaV/54DCLA0:51:3712,34,9
39BIESEMANSVeraV/55OLYMPIA0:51:5612,24,9
40TEUGELSGeertM/74PEGASUS0:52:1412,15,0
41YDENS-BOGAERTGinieV/76*Dendermonde0:52:2112,15,0
42DIELSEddyM/54SPBO0:52:4112,05,0
43BACHADahmanM/83**0:52:5812,05,0
44VAN DER PERREJaakM/60DOORENLOPERS0:53:2511,95,1
45VAN GEYTELudwigM/58AC ZELE0:53:4111,85,1
46JACOBSLudwigM/64*Malderen0:54:0011,75,1
47MASSANTMarkM/82*Mechelen0:54:0111,75,1
48TAELEMANSJohnM/63OLYMPIA0:54:0711,75,1
49DE WITKoenM/74*Londerzeel0:54:0811,75,1
50APRILDavidM/76*Londerzeel0:54:1411,75,1
51MONTEJeanM/57VELAINES0:54:2111,65,2
52VERMEIRENGertM/65**0:54:3711,65,2
53PELLERIAUXJanM/63PEGASUS0:54:4011,65,2
54MEUWISAndréM/55OLSE MERKSEM0:55:1311,55,2
55JANSSENSUllaV/67PEGASUS0:55:2711,45,3
56NOPPEMichaelM/84AC ZELE0:55:3111,45,3
57ACKEManonV/93*Merksem0:55:4711,35,3
58LEFEVREMarcM/57AC DENDERLAND0:55:4911,35,3
59DE BISSCHOPFreddyM/51*Buggenhout0:55:5211,35,3
60VAN INGELGEMWernerM/70DE BOSLOPERS0:55:5511,35,3
61LAMBERTIanniqueM/65*Malderen0:56:1111,35,3
62TASSIGNONWillyM/54DOORENLOPERS 0:56:2911,25,4
63VEREECKENWimM/69PEGASUS0:56:3811,25,4
64DE COCKKatelijneV/75OLYMPIA0:56:5311,15,4
65DE COCKPaulM/51*Buggenhout0:56:5411,15,4
66VAN HOEYNISSENChristelV/69DOORENLOPERS0:57:2811,05,4
67VERLINDENCattyV/60PEGASUS0:57:2911,05,4
68MAERTENSClaireV/61PEGASUS0:57:3111,05,5
69CLYMANSLucM/58PEGASUS0:57:3311,05,5
70BLINDEMANLiesbetV/73AC DENDERLAND0:57:4111,05,5
71DE WITTELieveV/61AC DENDERLAND0:57:4211,05,5
72BLOCKTruiV/66*Londerzeel0:58:0410,95,5
73THIJSMoniqueV/62OLSE MERKSEM0:58:0610,95,5
74MOEMBOGinaV/64OLSE MERKSEM0:58:0810,95,5
75DE DECKERPeggyV/67PEGASUS0:58:2010,95,5
76VINCKMikalV/88OLYMPIA0:58:3210,85,5
77PASVeerleV/64OLYMPIA0:58:3310,85,5
78VERDOODTBartM/68ACHILLES-RUN4FUN0:58:4510,85,6
79DE CALUWERobertM/54ERRETITSEM0:58:5110,85,6
80VERHULSTJanM/78AC DENDERLAND0:58:5810,75,6
81GOUBERTJozefM/61AC DENDERLAND0:58:5910,75,6
82VAN KERCKHOVEDavyM/81*Mollem0:59:2810,65,6
83BOVEMichelM/61OLYMPIA0:59:3210,65,6
84RITZStevenM/71TEAM BAKSTEEN0:59:5910,65,7
85DIERICKXBarbaraV/85DE WARE VRIENDEN1:00:2410,55,7
86VERHULSTGerdaV/58*Londerzeel1:00:2910,55,7
87PEETERSJohanM/59*Kapelle-Op-Den-Bos1:00:3010,55,7
88VERBEKENMorisM/65**1:00:3310,55,7
89GUNSRenéM/50AC DENDERLAND1:00:4910,45,8
90VERGAUWEFrankM/54AC ZELE1:01:0710,45,8
91VAN EECKHOUTIngridV/71ACHILLES-RUN4FUN1:02:1310,25,9
92GOOSSENSCindyV/75*Wolvertem1:02:1910,25,9
93VAN BEVERIrisV/63PEGASUS1:02:3110,15,9
94DE RIDDERStijnM/86DE WARE VRIENDEN1:03:3010,06,0
95KADDOURStephanieV/82*Steenhuffel1:03:3410,06,0
96VAN RANSBEECKFrankyM/73AC DENDERLAND1:03:599,96,1
97BOEYAgnesV/62*Puurs1:04:009,96,1
98DE PRINSLiesbethV/95PEGASUS1:04:119,96,1
99RITZQuinteM/77TEAM BAKSTEEN1:04:559,86,2
100GOOSSENSKathleenV/68PEGASUS1:05:039,76,2
101KIPSChrisM/63*Zemst1:05:109,76,2
102HADERMANNJanM/57*Londerzeel1:05:129,76,2
103GEERAERTSIngridV/69*Melsele1:05:129,76,2
104COLLIERDannyM/67*Melsele1:05:129,76,2
105VERBELENGrietV/60*Londerzeel1:05:129,76,2
106KESTENSAnnV/70*Roosdaal1:05:399,66,2
107MARNEFWilliamM/86DE WARE VRIENDEN1:05:459,66,2
108VAN HOORICKXPieternelV/83*Kruibeke1:05:489,66,2
109DESMETMyriamV/79*Buggenhout1:06:179,56,3
110LAUWERSSigridV/76*Opwijk1:06:449,56,3
111HELONBartM/65BARCELONA1:06:469,56,3
112BOEYLutgartV/61*Puurs1:07:149,46,4
113SNACKAERTKrisM/71PEGASUS1:08:499,26,5
114VERHULSTJanM/63TTL1:08:579,26,5
115VAN SANDEDavyM/91DE WARE VRIENDEN1:09:179,16,6
116DESMETMarianneV/791:09:439,16,6
117VAN EXTERGEMSevnyV/63AC ZELE1:12:248,76,9
118ROOSENSPatriceV/62AC ZELE1:12:258,76,9
119HOFMANSMiaV/49AC ZELE1:12:298,76,9

 

Uitslag 1/8 marathon (5.6 Km) - 2012

 

Pl Naam Voornaam   Club Looptijd Km/h Min/km
1 1 VAN ASSCHE Michiel M/89 PEGASUS 0:21:07 15,9 3,8
2 2 PAS Geert M/62 *Londerzeel 0:21:34 15,6 3,9
3 3 PLAS Mathias M/98 DOORENLOPERS MERCHTEM 0:22:12 15,1 4,0
4 HUYCK Geert M/72 ACDL 0:22:43 14,8 4,1
5 BROOTHAERTS Joss M/55 *Kapelle-Op-Den-Bos 0:24:05 14,0 4,3
6 DE WACHTER Sven M/89 PEGASUS 0:24:17 13,8 4,3
7 VANDERSTRAETEN Bart M/94 AAV OPWIJK 0:24:50 13,5 4,4
8 VAN NUFFEL Albert M/62 AC LEBBEKE 0:25:11 13,3 4,5
9 1 MOENS Hilde V/64 AC DENDERLAND 0:25:17 13,3 4,5
10 TAELEMANS Sam M/94 AAV OPWIJK 0:25:37 13,1 4,6
11 2 DE WACHTER Hannelore V/92 PEGASUS 0:27:02 12,4 4,8
12 3 POTLOOT Helen V/97 PEGASUS 0:27:13 12,3 4,9
13 VAN INGELGEM Andre M/49 *Londerzeel 0:27:52 12,1 5,0
14 HERMANS Ruben M/78 *Londen 0:28:02 12,0 5,0
15 VAN NECK Felix M/52 OLYMPIA 0:28:12 11,9 5,0
16 VAN GEYTE Rolle M/57 AC DENDERLAND 0:28:51 11,6 5,2
17 VAN DEN EEDE Jimmy M/76 OLYMPIA 0:28:54 11,6 5,2
18 VAN GAEVER Nico M/76 *Gent 0:28:56 11,6 5,2
19 VAN GEYTE Annelies V/92 AC DENDERLAND 0:29:11 11,5 5,2
20 NOENS Stef M/76 AC DENDERLAND 0:29:48 11,3 5,3
21 OLBRECHTS Nils M/86 FC DE BOSKABOUTERS 0:31:40 10,6 5,7
22 DE BLOCK Elsie V/72 AC DENDERLAND 0:31:44 10,6 5,7
23 DE NEEF An V/69 AC DENDERLAND 0:31:46 10,6 5,7
24 VAN COUWENBERGHE Anita V/63 AC DENDERLAND 0:31:50 10,6 5,7
25 BORMS Magda V/60 AC DENDERLAND 0:31:51 10,5 5,7
26 BRUGGHEMANS Sille V/85 *Pollare 0:31:56 10,5 5,7
27 HEX Greet V/80 *Herent 0:32:44 10,3 5,8
28 LEROY Sebastien M/82 *Herent 0:32:45 10,3 5,8
29 OLIVIER Ariane V/65 OLYMPIA 0:32:47 10,2 5,9
30 SEGERS Ludovik M/57 PEGASUS 0:32:50 10,2 5,9
31 SCHOLLIERS Chris V/64 PEGASUS 0:32:51 10,2 5,9
32 HERTECANT Ria V/69 AC DENDERLAND 0:34:09 9,8 6,1
33 VAN GUCHT Moniek V/56 *Londerzeel 0:35:08 9,6 6,3
34 FOLLENS Geert M/59 *Malderen 0:35:10 9,6 6,3
35 VAN COTTHEM Bjorn M/87 *Malderen 0:35:12 9,5 6,3
36 VERHASSELT Annelies V/88 PEGASUS 0:36:37 9,2 6,5
37 HULSBOSCH Kamiel M/49 *Londerzeel 0:37:07 9,1 6,6
38 DE KINDER Jana V/01 AC PEGASUS 0:37:20 9,0 6,7
39 SMETS Lies V/01 OLYMPIA 0:37:22 9,0 6,7
40 VERFAILLIE Lauranne V/01 OLYMPIA 0:37:24 9,0 6,7
41 WILLOCX Liliane V/55 DOORENLOPERS MERCHTEM 0:38:51 8,6 6,9
42 JOOS Sophie V/80 *Geel 0:41:04 8,2 7,3
43 DE GEEST Daniel M/46 OLYMPIA 0:42:02 8,0 7,5

 

Krantenartikel 2011